Havenbedrijf Rotterdam en RPPC verlengen samenwerking

opdracht

De RPPC heeft het convenant met het Havenbedrijf Rotterdam met vier jaar verlengd. De samenwerking voorziet op het collectief promoten van het havenbedrijfsleven in binnen- en buitenland. Dat hebben beide bedrijven donderdag meegedeeld.

Het Hbr heeft anderhalf jaar geleden een duidelijke opdracht meegegeven aan de Rotterdam Port Promotion Council om zich opnieuw uit te vinden. Samen met leden, ex-leden en potentiële leden is uitgebreid gekeken naar de wensen en behoeftes. Op basis van de inzichten is een programma opgesteld en heeft RPPC aangetoond dat er behoefte is aan een centrale partij die de commerciële belangen van het havenbedrijfsleven behartigt.

Sinds de nieuw ingeslagen koers heeft RPPC 65 nieuwe leden geworven, wereldwijd beurzen bezocht, de zichtbaarheid van haar leden vergroot en met het Havenbedrijf Rotterdam de succesvolle Offshore Community opgezet. Deze voorziet in het gezamenlijk promoten van Rotterdam als de offshore haven van Nederland.

Albert Straatman, directeur van RPPC legt uit: ‘Samenwerken is de sleutel om een positie te creëren binnen competitieve sectoren. Dit jaar starten we met de Breakbulk Community en samen met het Havenbedrijf Rotterdam onderzoeken wij de haalbaarheid van communities voor andere marktsegmenten.’

Meer dan Rotterdam

De missie van de RPPC is het collectief promoten van bedrijven die lading in, via en door Rotterdam hebben lopen. Straatman licht toe: ‘De zeehavens van Rotterdam, Moerdijk en Dordrecht zijn overslagpunten in lange internationale supply chains. Als RPPC staan wij voor alle bedrijven die belang hebben bij een goed functionerende zeehaven.’

‘De afgelopen jaren hebben wij een groot aantal logistieke partijen tot ons collectief mogen verwelkomen die in het directe achterland gevestigd zijn. Wij zien duidelijk een trend dat bedrijven zich gezamenlijk als logistieke ketens wensen te profileren.” Het RPPC-team heeft grote ambities voor de komende jaren en streeft naar een verdere groei van het aantal leden.

Allard Castelein

‘Door onze krachten te bundelen, maken we een vuist en behouden we onze sterke positie als grootste, slimste en schoonste haven. De verlenging van deze samenwerking is daarin van belang’, aldus Allard Castelein, CEO Havenbedrijf Rotterdam.

Steven Lak, voorzitter van de RPPC, is blij met het vertrouwen dat het Havenbedrijf Rotterdam heeft in het Haven industrieel Complex en RPPC: ‘Wij zijn trots dat we een bijdrage kunnen leveren, namens onze leden en met het team van het Havenbedrijf, aan de expansie van deze geweldige haven.’

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Onbeperkt lezen? Sluit nu een abonnement af

Start abonnement

Havenbedrijf Rotterdam en RPPC verlengen samenwerking | NT

Havenbedrijf Rotterdam en RPPC verlengen samenwerking

opdracht

De RPPC heeft het convenant met het Havenbedrijf Rotterdam met vier jaar verlengd. De samenwerking voorziet op het collectief promoten van het havenbedrijfsleven in binnen- en buitenland. Dat hebben beide bedrijven donderdag meegedeeld.

Het Hbr heeft anderhalf jaar geleden een duidelijke opdracht meegegeven aan de Rotterdam Port Promotion Council om zich opnieuw uit te vinden. Samen met leden, ex-leden en potentiële leden is uitgebreid gekeken naar de wensen en behoeftes. Op basis van de inzichten is een programma opgesteld en heeft RPPC aangetoond dat er behoefte is aan een centrale partij die de commerciële belangen van het havenbedrijfsleven behartigt.

Sinds de nieuw ingeslagen koers heeft RPPC 65 nieuwe leden geworven, wereldwijd beurzen bezocht, de zichtbaarheid van haar leden vergroot en met het Havenbedrijf Rotterdam de succesvolle Offshore Community opgezet. Deze voorziet in het gezamenlijk promoten van Rotterdam als de offshore haven van Nederland.

Albert Straatman, directeur van RPPC legt uit: ‘Samenwerken is de sleutel om een positie te creëren binnen competitieve sectoren. Dit jaar starten we met de Breakbulk Community en samen met het Havenbedrijf Rotterdam onderzoeken wij de haalbaarheid van communities voor andere marktsegmenten.’

Meer dan Rotterdam

De missie van de RPPC is het collectief promoten van bedrijven die lading in, via en door Rotterdam hebben lopen. Straatman licht toe: ‘De zeehavens van Rotterdam, Moerdijk en Dordrecht zijn overslagpunten in lange internationale supply chains. Als RPPC staan wij voor alle bedrijven die belang hebben bij een goed functionerende zeehaven.’

‘De afgelopen jaren hebben wij een groot aantal logistieke partijen tot ons collectief mogen verwelkomen die in het directe achterland gevestigd zijn. Wij zien duidelijk een trend dat bedrijven zich gezamenlijk als logistieke ketens wensen te profileren.” Het RPPC-team heeft grote ambities voor de komende jaren en streeft naar een verdere groei van het aantal leden.

Allard Castelein

‘Door onze krachten te bundelen, maken we een vuist en behouden we onze sterke positie als grootste, slimste en schoonste haven. De verlenging van deze samenwerking is daarin van belang’, aldus Allard Castelein, CEO Havenbedrijf Rotterdam.

Steven Lak, voorzitter van de RPPC, is blij met het vertrouwen dat het Havenbedrijf Rotterdam heeft in het Haven industrieel Complex en RPPC: ‘Wij zijn trots dat we een bijdrage kunnen leveren, namens onze leden en met het team van het Havenbedrijf, aan de expansie van deze geweldige haven.’

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Onbeperkt lezen? Sluit nu een abonnement af

Start abonnement